Збірна України U-17 з хокею здобула “срібло” на турнірі Třinec Open Cup

Збірна України з хокею U-17 завершила виступи на міжнародному турнірі Trinec Open Cup. У фінальному матчі українці поступилися команді з Карлових Вар.

Поєдинок завершився з рахунком 1:5. Українці впевнено тримали гру під контролем майже два з половиною періоди, але за вісім хвилин до кінця третього періоду наша команда пропустила чотири шайби.

У результаті, “золото” турніру здобули Карлові Вари, “срібло” дісталося нашій юнацькій збірній. Раніше на турнірі гравці України U-17 програли Спарті, але виграли у Зальцбурга, Регле та Вітковіце.

• Třinec Open Cup. Фінал

Карлові Вари (Чехія) — Україна U-17 5:1 (0:0, 1:1, 0:4)

Шайби: 0:1 — Оліфірчук (Денисенко, Попович), 1:1 — Кинцл (Ванічек), 2:1 — Ванічек (Седлачек, Кинцл), 3:1 — Славік (Кваш, Седлачек), 4:1 — Кинцл (Врзал, Гомбар), 5:1 — Швейцар (Михалов, Шедівец).

Нагадаємо, що напередодні збірна України оголосила склад на тренувальний збір перед фіналом олімпійської кваліфікації.