Українці на Олімпіаді: результати п’ятнадцятого дня та розклад виступів 11 серпня

У п’ятнадцятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 8 видах спорту. Цього дня борчиня Ірина Коляденко завоювала для України срібну нагороду.

• Стрибки у воду (вишка 10м)

Олексій Середа вийшов до фіналу, посівши 11-те місце з результатом 405,05 бала. У фіналі посів 8-ме місце з результатом 426,90 бала.

• Веслування на байдарках і каное (500 м.)

Марія Повх не пройшла до фіналу А, фінішувавши шостою з результатом 1:52.51 хвилини. Стала останньою у втішному фіналі С (2:00.94 хвилини).

• Веслування на байдарках і каное (200 м.)

Анастасія Рибачок (47,76 секунди) та Людмила Лузан (46,67 секунди) не пройшли до фіналу А у байдарці-одиночки (200м.) У втішному фіналі B Рибачок стала шостою (47,71 секунди), Лузан не вийшла на старт через проблеми зі спиною.

• Вільна боротьба (вагова категорія до 125 кг.)

Олександр Хоцянівський поступився поляку Роберту Барану (0:3) та вибув втішних сутичок за “бронзу”.

• Вільна боротьба ( вагова категорія до 90 кг.)

Муразі Мчедлідзе в 1/8 фіналу переміг представника Туреччини Ібрагіма Чефтчі (5:1), у чвертьфіналі зазнав поразки від чинного чемпіона Європи грузина Гіві Матчарашвілі (0:11). Матчарашвілі вийшов до фіналу, тому українець у заключний день Ігор зможе поборотися за “бронзу” у втішних сутичках.

• Сучасне п’ятиборство

Валерія Пермикіна стала десятою у півфіналі Б та не пройшла до фіналу. До місця серед топ-9 фіналісток не вистачило 6 очок.

• Художня гімнастика

Діана Баєва, Аліна Мельник, Марія Височанська, Валерія Перемета та Кіра Ширикіна посіли сьоме місце (65,700 бала).

• Брейкінг

Олег «Kuzya» Кузнєцов не вийшов до плейоф, посів третє місце з чотирьох учасників своєї групи.

• Легка атлетика (стрибки у висоту)

Олег Дорощук з особистим рекордом у кар’єрі став шостим (2,31 метра).

• Синхронне плавання (дуети)

Марія та Владислава Алексіїви посіли п’яте місце з оцінкою 278,2084 бала за довільну програму та результатом 538,6684 бала за сумою технічної та довільної програм.

• Жіноча боротьба (вагова категорія до 62кг)

Ірина Коляденко завоювала “срібло” Олімпіади-2024, поступившись японці Мотоці Сакурі (1:12), яка є другим номером світового рейтингу.

Сьогодні, 11 серпня, у 16-й заключний день ХХХІІІ Олімпійських ігор представники національної збірної України будуть змагатися лише у одному виді спорту.

• Вільна боротьба

12:00 — чоловіки, в.к. до 97кг, втішна сутичка: Муразі Мчедлідзе.

• Церемонія закриття

22:00 — Збірна України

Трансляція доступна на сайті та телеканалі Суспільне Спорт https://suspilne.media/sport/olympics2024/, а також на місцевих телеканалах Суспільного.