Жіноча збірна U-18 перемогла Румунію на Євробаскеті

Юнацька жіноча збірна України U-18 в матчі групового етапу перемогла господарів чемпіонату Європи у Дивізіоні В Румунію з рахунком 68:53.

Українки почали матч ривком 7:0, і до кінця гри були попереду. Проте поєдинок був важким. Двозначну перевагу наша збірна оформила лише в четвертій чверті за 6 хвилин до кінця матчу.

Правда, одразу Поліна Тупало реалізувала триочковий, а потім зробила перехоплення, після якого ще два очка набрала Серафима Тиха – за хвилину перевага українок зросла з +9 до +16, а потім до 19. Румунія зробила спробу врятуватись, скоротила відставання до 10 очок, але це не допомогло.

По 13 очок у збірної України набрали Еліна Синякова, Серафима Тиха та Олександра Тинщук. Відзначимо також Поліну Тупало, у якої в активі 10 очок, 6 підбирань та 6 перехоплень.

Сьогодні, 7 серпня, в останньому турі групового етапу українки гратимуть з Чорногорією. Нашій збірній потрібна лишге перемога, щоб вийти в чвертьфінал.