Українки вибороли дві нагороди чемпіонату Європи з веслувального марафону в Польщі

В Познані 25 липня стартував чемпіонат Європи з веслувального марафону 2024 ECA Canoe Marathon European Championships. За нагороди змагаються 25 українських веслувальників.

У перший день змагань одразу дві наші спортсменки вибороли нагороди. Українські веслувальниці тріумфували в каное-одиночці на дистанції 3,4 км. Людмила Бабак здобула своє восьме в кар’єрі європейське “золото” у марафоні з результатом 00:19:32.96. Олена Циганкова фінішувала другою з відставанням у 18.73 сек. Бронзовою призеркою стала Іселін Юет з Франції (00:20:01.75).

Продовжуємо вболівати за українських веслувальників у Познані. ЧЄ триватиме до 28 липня.