Збірна України U-19 здолала Італію та пробилася до півфіналу Євро-2024 (відео)

Юнацька збірна України з футболу (U-19) здобула перемогу над Італією у третьому турі групового етапу фінальної частини Євро-2024. Матч, що відбувся на стадіоні “Інвер Парк” у місті Ларн (Північна Ірландія), завершився з рахунком 3:2.

Ця перемога забезпечила “синьо-жовтим” вихід до півфіналу континентальної першості. Команда Дмитра Михайленка швидко взяла лідерство – уже на 7-й хвилині матчу рахунок відкрив Геннадій Синчук.

Італія зрівняла рахунок на 33-й хвилині завдяки точному удару Томмазо Ебоне. Таким чином, команди пішли на перерву з рахунком 1:1.

На початку другого тайму італійці вийшли вперед – на 51-й хвилині забив Марко Романо. Однак збірна України зуміла здійснити камбек. На 54-й хвилині Данило Кревсун зрівняв рахунок. А на 75-й хвилині Матвій Пономаренко вдало реалізував пенальті, принісши нашій команді перемогу.

• Євро-2024 U19. 3-й тур

Україна — Італія 3:2

Голи: Синчук, 8, Кревсун, 54, Пономаренко, 75 (пенальті) — Ебоне, 34, Романо, 52

У турнірній таблиці Україна посіла друге місце. Тепер “синьо-жовті” зустрінуться у півфіналі з переможцем групи B – Франція або Іспанія. Півфінальний матч юніорського Євро Україна проведе у четвер, 25 липня.

Зазначимо, що вийшовши до півфіналу Євро-2024 (U-19), Україна одночасно кваліфікувалася на ЧС-2025 (U-20).