Довбик оформив дубль у спарингу “Жирони” з французьким клубом (відео)

Український нападник іспанської “Жирони” Артем Довбик забив два голи у контрольному матчі проти французького “Монпельє”.

Довбик розпочав гру в стартовому складі і вже в першому таймі вразив ворота суперника двічі, забивши на 24-й та 38-й хвилинах зустрічі.

Команди завершили матч результативною нічиєю – 3:3. Інший український футболіст “Жирони” Віктор Циганков не грав у цьому матчі, оскільки продовжує відновлюватися після травми, отриманої на Євро-2024.

У минулому сезоні Довбик забив 24 м’ячі та зробив 8 асистів у 36 матчах чемпіонату Іспанії. Він став найкращим бомбардиром Ла Ліги та лідером за системою гол плюс пас.

Артем також потрапив до символічної збірної Ла Ліги за версією Globe Soccer Awards і був визнаний найкращим гравцем “Жирони” у сезоні 2023/24.

Зазначимо, “Жирона” фінішувала на третьому місці в Примері, здобувши перші в історії клубу медалі чемпіонату Іспанії. Наступного сезону команда Мічела дебютує в Лізі чемпіонів.