Чехія та Туреччина йдуть на перерву з нульовим рахунком

У середу, 26 червня, збірні Чехії та Туреччини змагаються в матчі заключного третього туру групи F фінальної частини Євро-2024. Поєдинок проходить на “Фолькспаркштадіоні” у Гамбурзі. Стартовий свисток пролунав о 22:00 за київським часом.

Після двох турів у цьому квартеті лідирує Португалія, яка з 6 очками гарантувала собі вихід до плейоф з першого місця. Далі розташувалися Туреччина (3 бали), Чехія (1) та Грузія (1), які продовжують боротьбу за потрапляння до 1/8 фіналу.

На 20-й хвилині поєдинку з поля було вилучено Антоніна Барака. Гравець отримав дві жовті картки: на 11-й та 20-й хвилинах. Таким чином, Чехія залишилася у меншості у грі з Туреччиною. Футболісти обох команд пішли на 15-хвилинну перерву з рахунком – 0:0.

Стартові склади команд:

• Чехія: Станек, Голеш, Гранач, Крейчі, Соучек, Провод, Цоуфал, Юрасек, Барак, Гложек, Хитіл,
  • Туреччина: Гюнок, Кадиоглу, Акайдин, Демірал, Мюльдюр, Озджан, Чалханоглу, Йилдиз, Юсек, Гюлер, Йилмаз.

Паралельно з матчем Чехія – Туреччина в іншому поєдинку останнього туру групи F зійшлись Грузія та Португалія. До 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.