Франція зіграла внічию проти Польщі та втратила перше місце в групі D

У вівторок, 25 червня, збірна Франції з футболу зіграла внічию проти Польщі у 3-му турі Євро-2024. Матч, який проходив у Дортмунді, закінчився з рахунком 1:1.

На початку другого тайму Кіліан Мбаппе був точним з 11-метрової позначки та вивів Ле Бльо вперед. Це перший у кар’єрі гол зіркового форварда на чемпіонатах Європи. До цього він провів 5 безгольових поєдинків на Євро.

Польща відігралася на 79-й хвилині. Роберт Левандовскі з другої спроби реалізував пенальті.

Франція через втрату очок з 5 балами опустилась на другу позицію групи D. Перемогу у квартеті здобула Австрія, яка у паралельній зустрічі перемогла Нідерланди (3:2), і тепер має 6 очок.

Нідерландці з 4 балами – треті. Польща – четверта – 1 набраний пункт. Для поляків Євро-2024 завершене, а Нідерланди претендують на плей-офф.