Курйоз від Нідерландів на Євро-204: Мален забиває у власні ворота, вивівши Австрію вперед (відео)

У вівторок, 25 червня, збірні Нідерландів та Австрії зійшлися в матчі заключного третього туру групи D фінальної частини Євро-2024. Поєдинок проходить на “Олімпіаштадіоні” у Берліні.

На початку матчу збірна Австрії утримує м’яч та футболісти активно обмінюються передачами, намагаючись пробити лінію захисту Нідерландів. На 6-й хвилині Мален на ближній стійці зрізав удар з лівого флангу прямо у власні ворота, і таким чином відкрив рахунок у матчі, щоправда не на свою користь. Рахунок став 1:0!

Після курйозного автоголу Нідерландів гра заспокоїлась. Команди почергово контролюють м’яч та здебільшого катають його у центрі поля.

На цьому більше гострих моментів не було. Перший тайм добігає кінця, попри доданий час суддею (+2 хв.) нічого не змінилося. Команди пішли на перерву із рахунком 1:0 на користь збірної Австрії.

Відзначимо, що паралельно з цим матчем відбувається також поєдинок Франція – Польща.

Стартові склади

• Нідерланди: Вербрюгген, Аке, ван Дейк, де Врей, Геертруйда, Рейндерс, Верман, Схаутен, Гакпо, Мален, Депай
  • Австрія: Пентц, Прасс, Лінхарт, Вобер, Пош, Грілліч, Зайвальд, Шмід, Забітцер, Віммер, Арнаутович