Українські плавці з нагородами завершили виступи на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

З 17 по 23 червня у сербському Белграді проходив чемпіонат Європи з водних видів спорту. Збірна команда України була представлена на цих змаганнях 13 спортсменами.

У комбінованій естафеті українські плавці стали бронзовими призерами. Олександр Желтяков, Володимир Лісовець, Арсеній Ковальов та Ілля Лінник фінішували третіми у комбінованій естафеті 4 по 100 м з результатом 3:33.50 хв. І це стало національним рекордом України. “Золото” у команди Австрії, “срібло” у четвірки з Польщі.

На дистанції 1500 м вільним стилем Михайло Романчук став другим. Для українця це 10 нагорода рівня чемпіонату Європи з водних видів спорту. Владислав Бухов — бронзовий призер ЧЄ на дистанції 50 м вільним стилем. Нагадаємо, що на чемпіонаті світу 2024, що відбувався у Катарі, Владислав здобув “золото”.

За підсумками континентальної першості в українських плавців 4 медалі: два золота, “срібло” та “бронза.