Останні новини

Україна перевернула матч зі Словаччиною та перемогла: відео

- 21 Червня 2024, 17:06

Сьогодні, 21 червня, в Дюссельдорфі, на стадіоні “Меркур Шпільарена”, пройшов поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи E, у якому змагалися.

У першому таймі Україна вже на 18-й хвилині пропустила гол від суперника. Другий тайм також був важким для нашої команди, проте хороших моментів стало більше. І один із них “вистрелив”. На 54-й хвилині Шапаренко забив перший гол у ворота Словаччини.

Потім суперник став явно пасти задніх, не було вже такої наполегливості, як спочатку, та небезпечних моментів. Натомість наші хлопці реалізували. На 80-й хвилині забив Яремчук. Передача Шапаренка з флангу на забігання Яремчуку завершилося тим, що Роман покотив м’яч повз Дубравку, який не встиг на перехоплення м’яча. 2:1.

Після пропущеного Словаччина активізувалася, проте українці впевнено утримували позиційну оборону та вибороли свою першу перемогу на ЧЄ і три очки.