Останні новини

Забили по одному: Словенія та Сербія так і не визначили переможця у матчі 2-го туру Євро-2024 (відео)

- 20 Червня 2024, 17:06

У четвер, 20 червня, в Мюнхені на “Альянц Арені” пройшов матч 2-го туру чемпіонату Європи 2024 у групі С між збірними Словенії та Сербії.

У першому таймі жодна з команд так і не змогла відзначитися голом, хоча словенці явно переважали. У другому таймі ця тенденція продовжилася. Словенці тотально перегравали сербів та домінували. І от нарешті перший гол. На 69-й хвилині Елшник увірвався до штрафного майданчика і прострілив на дальню штангу — Карнічнік випередив Мілінкович-Савича і в дотик переправив м’яч у порожній кут воріт – 1:0.

Через пару хвилин з’явився момент і у Сербії. Пройшла подача до воротарського майданчика, Митрович випередив суперника і пробив верхи, але м’яч влучив у перекладину і вилетів убік.

Лише на додаткових хвилинах сербам вдалося виправити ситуацію. Ілич із кутового виконав подачу у воротарську, Йович високо вистрибнув і головою переправив м’яч у дальній кут воріт – 1:1. Матч Словенія – Сербія закінчився унічию.