Туреччина вириває перемогу в Грузії у дебютному матчі Євро-2024: відео

Сьогодні, 18 червня, в Дортмунді на “Вестфаленштадіоні”, збірні Туреччини та Грузії відіграли матч 1-го туру чемпіонату Європи-2024 у групі F.

Перший пекельний тайм закінчився унічию 1:1. Якби не офсайд, то турки були попереду. Другий тайм видався не менш цікавим та напруженим. Туреччина оволоділа перевагою на перших хвилинах. Захист Грузії був під великим тиском.

І вже на 65-й хвилині Гюлер ударив із дальньої дистанції, і м’яч залетів точно в далеку дев’ятку. 2:1, наполегливість турків таки виводить їх уперед. Після цього турки намагалися і надалі контролювати м’яч, грузини – контратакувати. Проте голів не було. Зате пішла низка замін в обох команд. Та це нічого не дало, до основного тайму додали ще 6 хвилин. І вже на останніх хвилинах стається неймовірне – Актюркоглу забив у порожні ворота грузинів, Мамардашвілі в цей час прибіг до чужої штрафної площі. 3:1 збірна Туреччини впевнено перемагає.

Тепер турки зіграють 22 червня проти португальців, а збірна Грузії в цей же день зустрінеться з Чехією.