Байло та Барсуков стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Українці Ксенія Байло та Марко Барсуков здобули бронзову медаль на чемпіонаті Європи-2024 з водних видів спорту.

Спортсмени представляли Україну у синхронних стрибках з десятиметрової вишки серед змішаних пар. Ксенія та Марко показали результат 256.02 бала, що дозволило їм досягти п’єдесталу. Золоті медалі дісталися дуету з Іспанії, “срібло” взяли представники Німеччини.

Для 19-річної Байло ця нагорода стала вже восьмою на рівні ЧЄ. 17-річний Барсуков уперше виступив на дорослому континентальному чемпіонаті.

Нагадаємо, раніше збірна України посіла друге місце у командних змаганнях зі стрибків у воду серед змішаних пар на чемпіонаті Європи. Перші медалі турніру для своєї країни вибороли Данило Аванесов, Каріна Глижіна, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська.

ЧЄ-2024 з водних видів спорту проходить у сербському Белграді. Змагання завершаться 23 червня.