Українці вибороли “срібло” на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

17 червня у сербському Белграді стартував чемпіонат Європи з водних видів спорту. Українці вже здобули перші медалі на цих змаганнях.

Срібними призерами у командних змаганнях серед змішаних пар зі стрибків у воду стали: Данило Аванесов, Каріна Глижіна, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська з результатом 357.00 бала. “Золото” здобула команда Іспанії (367.65), “бронза” — у представників Німеччини (352.30).

Для Данила Аванесова та Каріни Глижіної — це дебютна нагорода дорослого ЧЄ, а капітан команди Анна Письменська виборола вже восьму медаль на своїй 15-ій першості континенту. Станіслав Оліферчик піднявся на європейський п’єдестал після 5-річної перерви.

Змагання у Белграді триватимуть до 23 червня. Збірна команда України представлена на цих змаганнях 13 спортсменами. Транслюватиме чемпіонат “Суспільне спорт”.