“Галичанка” виграла Кубок України-2024 з гандболу

Львівська “Галичанка” обіграла “Карпати” з Ужгорода у фіналі Кубка України-2024 з гандболу – 34:30.

Поєдинок пройшов у рівній боротьбі. Львівська команда здобула невелику перевагу у першій половині, і змогла також її збільшити у другому таймі.

“Галичанка” всьоме виграє Кубок України. У попередніх розіграшах львівська команда п’ять разів зустрічалася у фіналі саме із “Карпатами”. Один трофей, зрештою, виграли гандболістки з Ужгорода. У матчі за третє місце київський “Спартак-ШВСМ” обіграв “Реал” із Миколаєва. Основний час завершився внічию (35:35), серію пенальті точніше провели киянки (5:3).

“Галичанка” оформила золотий дубль цього сезону. Львівська команди раніше виграла чемпіонат України в ювілейний десятий раз. “Карпати” посіли друге місце, “Спартак-ШВСМ” – третє.