Дніпровські спортсмени змагатимуться на юніорському Чемпіонаті Європи з вітрильного спорту в Греції

У липні в Салоніках (Греція) пройде юніорський Чемпіонат Європи з вітрильного спорту. У ньому візьмуть участь і яхтсмени з Дніпра.

Про це повідомляє НОК України в Дніпропетровській області.

На днях три дніпровські екіпажі стали призерами Чемпіонату української асоціації класу 470, який проходив у Києві з 31 травня по 3 червня. Вони виграли відбір на юніорський Чемпіонат Європи з вітрильного спорту в Греції. Золоті медалі в олімпійській програмі вибороли Єгор Самарін та Єлизавета Василенко.

Срібні медалі – екіпаж Андрія Герасименка та Софії Лижечко. Серед юніорів срібними призерами національної першості стали 16-річні Анастасія Герасименко та Іван Крючков.