Українські борці вільного стилю вибороли 12 медалей на міжнародному турнірі

Українські борці вільного стилю здобули 12 медалей на міжнародному турнірі Sassari City Matteo Pellicone Memorial, який проходив в Італії з 9 по 10 червня.

Андрій Яценко (вагова категорія до 57 кг), Ігор Никифорук (до 70 кг), Микита Моргун (до 74 кг, U20), Денис Сагалюк (до 92 кг), Муразі Мчедлідзе (до 97 кг) та Юрій Ідзінський (до 125 кг) перемогли своїх суперників та вибороли шість золотих нагород для нашої команди.

Срібними призерами стали Каміль Керімов (до 61 кг), Іван Кусяк (до 70 кг), Денис Павлов (до 79 кг) і Давід Мчедлідзе (до 97 кг).

Крім того, Ярослав Гурський (до 65 кг) та Вадим Куриленко (до 74 кг) поповнили скарбничку України двома бронзовими медалями.

Завдяки вражаючим досягненням наших спортсменів, чоловіча збірна України зайняла перше місце в командному заліку турніру.