Українці вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

З 20 по 26 травня у Баку (Азербайджан) проходив чемпіонат Європи U-23 зі спортивної боротьби (вільна, жіноча та греко-римська).

Українці на цих змаганнях вибороли 11 медалей. Українські борці вільного стилю посіли п’яту сходинку в рейтингу найсильніших команд Європи та здобули дві нагороди чемпіонату. Так, срібним призером став Микита Абрамов (61 кг), бронзовим – Владислав Абрамов (57 кг).

Днями раніше борці греко-римського стилю здобули дві медалі: “золото” у ваговій категорії до 130 кг здобув Михайло Вишнивецький. А Олег Халілов у вазі до 67 кг став бронзовим призером. Жінки вибороли 7 медалей: Лілія Маланчук у ваговій категорії 53 кг, Ірина Бондар 62 кг та Марія Орлевич 76 кг стали переможницями. Марія Винник 55 кг, Манола Скобельська 68 кг та Надія Соколовська 72 кг – срібні призерки, Соломія Винник 57 кг – бронзова.