Чоловіча збірна України з волейболу розгромила Люксембург у 4-ому турі Золотої Євроліги

Чоловіча збірна України з волейболу здобула свою третю перемогу у сезоні Золотої Євроліги. “Синьо-жовті” завершили другий мінітурнір переможно, здолавши Люксембург за підсумками трьох сетів.

Попередньо, команда під керівництвом Рауля Лосано зазнала своєї першої поразки у цьому сезоні, поступившись Чехії з рахунком 1:3. Проте, у двох початкових матчах українські волейболісти здобули перемоги над Румунією (3:1) та Азербайджаном (3:0).

Люксембург до цього моменту в сезоні ще не здобув жодної перемоги. З рахунком 0:3 вони поступилися чехам, португальцям та іспанцям.

Як пройшов матч

Перший сет завершився із розгромною перевагою “синьо-жовтих”, які перемогли з різницею у дев’ять балів. При рахунку 12:12 українська команда здійснила рішучий ривок та виграла дев’ять розіграшів поспіль. У другому сеті Україна також контролювала гру на майданчику, здобувши перемогу з рахунком 25:19.

У третьому сеті “синьо-жовті” довелося відіграватися від переваги Люксембургу. Боротьба тривала до фінальної розв’язки партії, яка завершилася чотирма сетболами на користь України.

Звання найрезультативніших гравців у складі України отримали Євген Кісілюк та Максим Дрозд, кожен з яких набрав по 11 очок.

• Золота Євроліга. 4-й тур

Люксембург — Україна — 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)

У турнірній таблиці після третьої перемоги українці посідають третє місце. Лідирують у заліку досі непереможені збірні Чехії та Хорватії.

11. Люксембург — 0 перемога (4), 0 очок (0:12);
  12. Азербайджан — 0 перемог (4), 0 очок (0:12).

Основний раунд Євроліги “синьо-жовті” завершать двома номінально домашніми матчами проти Португалії (31 травня) та Бельгії (2 червня), які відбудуться в польському Тарнові.