Збірна України U-17 програла Чехії у другому турі юнацького Євро-2024

Збірна України U-17 програла Чехії у другому турі юнацького чемпіонату Європи-2024 – 1:3.

Чехи вийшли вперед у першому таймі після того, як пенальті реалізував Лукаш Моудрий. Після перерви Ондржей Пенкса забив другий м’яч, а ближче до кінця зустрічі оформив дубль. “Синьо-жовті” змогли провести гол престижу, Кирило Дігтярь реалізував пенальті у компенсований час.

Зазначимо, що головний суддя матчу не зміг допрацювати зустріч через судоми ноги. Його у середині другого тайму змінив четвертий арбітр.

Збірна України U-17 зазнала другої поразки у двох матчах. Нагадаємо, у першій зустрічі “синьо-жовті” програли Сербії (0:1). Команда Юрія Мороза може остаточно втратити шанси на вихід із групи А після зустрічі сербів з Кіпром U-17. Чехія з шістьма очками лідирує у квартеті.

У заключному турі Україна U-17 зіграє із господарями турніру кіпріотами. Поєдинок пройде 26 травня.