Жіноча збірна України розгромила Естонію у першому турі Золотої Євроліги з волейболу

Жіноча збірна України з волейболу здобула другу поспіль перемогу в сезоні Золотої Євроліги-2024, перемігши Естонію з рахунком 3:0 у другому турі.

Українська команда розпочала сезон у статусі чинних чемпіонок. У 2024 році “синьо-жовті” прагнуть захистити титул і вже мають одну перемогу над збірною Словенії з рахунком 3:2.

У другому матчі Україна зустрілася з Естонією. Раніше ці команди не грали на офіційному рівні, лише один товариський матч відбувся в серпні 2019 року в рамках підготовки до Євро-2019.

Перед цим господарки майданчика стартували в Євролізі, зазнавши поразки від словенок з рахунком 0:3.

Як відбувся другий матч Золотої Євроліги

У першому сеті українки одразу заволоділи ініціативою і мали найбільшу перевагу, випереджаючи суперниць на п’ятнадцять очок за рахунку 24:9. Естонки скоротили відставання на два очки, але сет завершився з рахунком 25:11.

У другому сеті Україна не поступалася лідерством. На середину партії “синьо-жовті” мали перевагу в шість очок. Українки досягли сетболу за рахунку 24:13 і закрили партію з другої спроби.

Після двох розгромних партій Естонія заволоділа ініціативою і відірвалася на чотири очки за рахунку 7:3, але українки вирвалися вперед і завершили сет з перевагою в 12 очок — 25:13.

Найкращу результативність у складі збірної України показала Олександра Міленко, набравши 15 очок.

• Золота Євроліга. 2-й тур

Україна — Естонія— 3:0 (25:11, 25:14, 25:13)

Після двох матчів Україна займає третє місце в турнірній таблиці. Згідно з оновленим форматом, усі збірні-учасниці об’єднані в спільному заліку, де головним критерієм є кількість перемог.

Золота Євроліга-2024: турнірна таблиця

1. Чехія — 2 перемога (2 матчі), 6 очок (6:1 — різниця сетів)
  12. Естонія — 0 (1), 0 очок (0:6)

Варто зазначити, що боротьбу за титул у Фіналі чотирьох продовжать топ-4 команди в таблиці.