Українські греко-римляни стали першими на міжнародному турнірі в Румунії

З 11 по 12 травня у місті Бухарест (Румунія) відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби. Ці змагання стали передостаннім етапом у підготовці до чемпіонату Європи-2024.

Збірна України U-17 на цих змаганнях здобула 16 медалей, з яких 6 золотих, 3 срібних та 7 бронзових нагород та посіла перше місце у загальнокомандному заліку.

Чемпіонами та призерами стали:

• “Золото”: Герман Басараб (45 кг); Богдан Макаровець (48 кг); Назарій Бабінський (51 кг); Вадим Матрос (60 кг); Владислав Покотило( 65 кг); Іван Янковський (110 кг).
  • “Срібло”: Максут Султанов (51 кг); Вацлав Вашедський (60 кг); Олександр Бударєв (65 кг).
  • “Бронза”: Денис Кірик (45 кг); Данило Сущенко (55 кг); Денис Середін (55 кг); Кирило Шнирьов (71 кг); Владислав Солодчук (80 кг); Тимофій Химиця (91 кг); Валерій Джибу (110 кг).

Тепер українці змагатимуться на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який з 20 по 26 травня відбудеться у Баку. Україну представлятимуть 10 бійців U-23: 55 кг – Іван Стефанський (Дніпро), 60 кг – Євген Поковба (Закарпаття), 63 кг – Василь Мишанич (Закарпаття), 67 кг – Олег Халілов (Закарпаття), 72 кг – Владислав Євтушенко (Донецьк), 77 кг – Ірфан Мірзоєв (Полтава), 82 кг – Іван Чмир (Закарпаття), 87 кг – Микита Алексєєв (Київська обл.), 97 кг – Владислав Луб (Донецьк), 130 кг – Михайло Вишнивецький (Харків).