Українські самбісти здобули 32 медалі на чемпіонаті Європи в Сербії

З 9 по 12 травня в місті Нові Сад (Сербія) пройшов чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. Вперше до програми чемпіонату було включено змагання з бойового самбо серед жінок.

За нагороди континентальної першості змагалися 523 спортсменів з 29 країн, які боролися у 56-ти вагових категоріях. 54 учасники представляли Україну.

За результатами українці здобули 32 медалі, з яких 8 золотих, 13 срібних та 11 бронзових нагород. Наша доросла збірна виборола 13 медалей (5 – 4 – 4). Українські юніори вибороли 7 європейських медалей. Юнацький доробок – 12 медалей чемпіонату Європи.

Також українці стали володарями трьох срібних кубків у командному заліку: жінки (спортивне самбо), жінки (бойове самбо), чоловіки (бойове самбо).

У загальному заліку Україна стала другою. Першою стала країна-агресорка Росія, яка виступала в нейтральному статусі, на її рахунку 52 медалі, третьою стала Грузія, 16 меалей.