Даяна Ястремська не змогла подолати другу ракетку світу на турнірі WTA 1000 в Римі

Даяна Ястремська  (№33 WTA) не змогла пробитись до 1/8 фіналу турніру WTA 1000 у Римі, програвши у матчі третього кола другій ракетці світу Аріні Сабалєнці.

Тенісистки зійшлися на корті вже втретє. Попередні зустрічі завершувалися перемогою Ястремської з рахунком 3:0. Останній раз вони зіграли у 2020 році у півфіналі WTA 250 в Аделаїді, де перемогла українка з рахунком 2:0.

Як минув поєдинок в Римі

Перший сет розпочався рівно: кожна на своїй подачі забирала перемогу в геймах. Вирішальним став сьомий гейм, коли Ястремська пропустила брейк, що визначило перемогу “нейтральної” гравчині з рахунком 6:4.

У другому сеті ключовим моментом став третій гейм на подачі Ястремської, де вона зіткнулася з шістьма брейкпоїнтами, але не змогла утримати свою подачу.

У результаті українка програла другий сет з рахунком 2:6. Матч тривав 1 годину і 28 хвилин, під час якого Ястремська відзначилася двома ейсами та зробила чотири подвійні помилки.