Спортсмени Дніпропетровщини стали призерами Всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань

29 та 30 квітня в Кам’янець-Подільському пройшов ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань “Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука”.

Атлети Дніпропетровщини на цих змаганнях вибороли 20 медалей, з яких 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород.

Про це повідомили в НОК Дніпропетровської області.

У метанні диска вагою 1,5 кг змагання виграв 16-річний Єгор Лапа, а також встановив особистий рекорд – 56,95 м, що стало 9-м в списку топ-результатів поточного сезону у світі у віковій категорії U18. Другим став 16-річний Данило Батарчук, який відправив диск на 56,23 м. Обидва хлопці навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту (ДФКС).

Чемпіонами стали:

• серед дорослих: Карина Авраменко (диск) та Руслан Валітов (диск, ядро),
  • U20: Карина Авраменко (ядро),
  • U18: Єгор Лапа (диск), Данило Батарчук (ядро), Юлія Маркова (диск),
  • U16: Катерина Цоцко (диск,ядро), Милана Корнєєва (спис).

Срібні призери:

• U20: Микита Брагінець (молот), Марія Пономаренко (ядро), Анастасія Манко (диск),
  • U18: Данило Батарчук (диск),
  • U16: Дар’я Бітмарчук (диск), Олексій Денисов (диск), Анна Курошева (молот).

Бронзові призери:

• U20: Марія Пономаренко (диск),
  • U18: Карім Кравченко (диск), Тетяна Ковальчук (молот),
  • U16: Антон Лапко (молот), Марія Романець (диск).

Спортсмени Дніпропетровщини стали призерами Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних метань