Національна паралімпійська збірна України стала бронзовим призером Кубка світу з кульової стрільби

З 23 квітня по 1 травня у місті Чханвон (Південна Корея) проходив Кубок світу з кульової пара стрільби. Це був одним із етапів з отримання ліцензій на Паралімпійські ігри 2024 року.

У змаганнях взяв участь 131 спортсмен з інвалідністю з 27 країн світу. Україну представляли 5 пара стрілків.

За результатами українці стали третіми на Кубку світу за загальною кількість нагород. Наші спортсмени здобули 6 медалей, з яких 1 золота, 4 срібні та 1 бронзова нагороди, а також встановили світовий рекорд.

Чемпіонами та призерами стали:

• Олексій Денисюк — “золото”, два “срібла” та “бронза” командному виді програми у вправі Р6;
  • Ірина Щетнік — “срібло” та рекорд світу у кваліфікації (вправа R8);
  • Василь Ковальчук — “срібло”;
  • Ірина Ляху — “бронза” в командному виді програми у вправі Р6.

На сьогодні в України вже є ліцензії. Кубок світу став додатковим етапом в підготовці пара збірної.