Дві українські тенісистки вперше в історії пробились у топ-20 світового рейтингу WTA

Вперше в історії дві українські тенісистки потраплять до топ-20 світового рейтингу WTA. Марта Костюк почне наступний тиждень на 20-й позиції у світовому рейтингу.

На минулому тижні українська тенісистка піднялась одразу на п’ять позицій і встановила новий особистий рекорд – стала 21-ю. Це сталося після турніру WTA 500 у Штутгарті, де Костюк здобула низку перемог: виграла три поспіль матчі проти представниць топ-10 світового рейтингу. Лише представниця Казахстану Єлена Рибакіна зуміла зупинити українку в фіналі.

Після фіналу в Штутгарті Костюк провела лише один матч: програла Маяр Шеріф у 1/32 фіналу WTA 1000 в Мадриді. Незважаючи на цю поразку, українка підійметься у світовому рейтингу WTA на одне місце, тож наступний тиждень розпочне на 20-му місці.

Костюк покращує свій рейтинг WTA вчетверте за цей сезон. На початку змагального року Марта займала 38-е місце, але з того часу вперше потрапила до топ-30 найсильніших тенісисток планети.

Після оновлення рейтингу у понеділок, 6 травня, Костюк стане третьою українською тенісисткою з найвищим рейтингом в історії. Раніше Марта ділила цю позицію з Даяною Ястремською, яка також займала 21-ше місце в світовому рейтингу.

Тенісистки з найбільшим рейтингом в історії України

• Еліна Світоліна (№ 3-найвищий рейтинг)
  • Альона Бондаренко (№19)
  • Марта Костюк (№21)
  • Даяна Ястремська (№21)

Наразі Костюк проводить найуспішніший рік у кар’єрі: двічі грала у фіналах турнірів WTA, а також тричі доходила щонайменше до чвертьфіналів.