“Баварія” подвоює рахунок з “Реалом” у 1/2 фіналу ЛЧ: відео голів

Сьогодні, 30 квітня, мюнхенська “Баварія” приймає мадридський “Реал” українського голкіпера Андрія Луніна в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Розпочався другий тайм матчу. У перерві відбулася одна заміна у “Баварії”: Геррейро вийшов на поле замість Горецки. Наразі “Реал” тримає м’яч на своїй половині поля.

На 51-ій хвилині матчу Кроос вирішив спробувати вдарити з лінії штрафного майданчика, але Ноєр вразив красивим сейвом.

Через дві хвилини, “Баварія” зрівнює рахунок! Сане увірвався до штрафного майданчика “Реала” та сильно вистрілив у ближній кут – 1:1.

55 хвилина матчу: тепер Сане відпрацював у захисті та перехопив передачу суперника.

56-57 хв. Пенальті у ворота “Реала”! Лукас Васкес у штрафному “Реала” збив Мусіалу. Кейн з пенальті розвів м’яч і Луніна по різних кутах – 2:1 на користь “Баварії”!

Нагадаємо, у першому таймі “Реал” відкрив рахунок у поєдинку з “Баварією”.