Українські стрибуни в воду завоювали два “срібла” на міжнародному турнірі в Німеччині

24 квітня у Дрездені (Німеччина) стартував міжнародний турнір зі стрибків у воду серед юніорів. Україна здобула ще дві медалі змагань.

Так, 25 квітня Кирило Азаров посів друге місце у стрибках з трампліна 3 метри (група А) з результатом 541.75 бала. У фіналі він поступився лише італійцю Маттео Санторо, призеру дорослих чемпіонатів світу та Європи.

Ксенія Бочек виборола срібну медаль у стрибках з метрового трампліна (група В). За свій виступ у фіналі наша спортсменка отримала 324,75 бала. Лише 0,75 бала їй не вистачило до “золота”, яке дісталося представниці Канади. Для Ксенії Бочек — це перша медаль на змаганнях такого рівня.

Нагадаємо, днем раніше Аліса Мєшкова та Діана Шевченко стали срібними призерками у синхронних стрибках з вишки. За свій виступ наш дует отримав 238.53 бала.

Змагання триватимуть до 28 квітня. У них беруть участь спортсмени з 21 країни світу.