Українки здобули першу медаль на міжнародному турнірі зі стрибків у воду

24 квітня у Дрездені (Німеччина) стартував міжнародний турнір зі стрибків у воду серед юніорів. Україна вже має першу медаль змагань.

Так, Аліса Мєшкова та Діана Шевченко стали срібними призерками у синхронних стрибках з вишки. За свій виступ наш дует отримав 238.53 бала. Минулого року Аліса та Діана вперше у кар’єрі стали чемпіонками Європи серед юніорів у цьому виді програми.

Продовжуємо вболівати за наших стрибунів у воду в Дрездені. Україна на змаганнях представлена 13-ма спортсменами: Азаров Кирило, Барсуков Марко, Бочек Ксенія, Виставкіна, Софія, Дядюк Єлизавета, Есман Соф’я, Карнафель Діана, Кононенко Назарій, Малєєв Валерій, Мєшкова Аліса, Мірза Максим, Степанов Дмитро, Шевченко Діана.

Змагання триватимуть до 28 квітня. У них беруть участь спортсмени з 21 країни світу.