“Київ-Баскет” обіграв “Черкаських Мавп” у першому матчі бронзовій серії плей-офф Суперліги

19 квітня стартувала бронзова серія плей-офф Суперліги, де в першому матчі зустрілися “Київ-Баскет” та “Черкаські Мавпи”. У регулярному сезоні кияни здобули дві перемоги, а черкащани – одну.

У напруженому поєдинку з двома овертаймами “Київ-Баскет” здолав “Черкаські Мавпи” з рахунком 101:99, відкривши рахунок у бронзовій серії плей-офф Суперліги. Це вже третя перемога киян над суперником у цьому сезоні.

Кияни розпочали матч з запалом, вже на 7-й хвилині вийшовши вперед на 10 очок (21:11). 16 очок у першій чверті з 100% реалізацією кидків з гри записав на свій рахунок молодий розігруючий “Київ-Баскета” Лев Кошеватський. Однак, “Мавпи” не здались і зусиллями Джелейна Далкорта скоротили відставання до 5 очок (46:41) перед великою перервою.

Після перерви “Черкаські Мавпи” на чолі з Андрієм Агафоновим (24 очки за 3 чверті) вийшли вперед, а також вперше в матчі перевершили киян на підбираннях. Завдяки цьому “Мавпи” пішли на останню перерву лідерами (68:61).

В останній чверті “Мавпи” збільшили свою перевагу до 9 очок, але “Київ-Баскет” не здався. За 5 секунд до сирени Лев Кошеватський здобув 3 штрафних кидки і перевів гру в овертайм (80:80).

Перший овертайм не визначив переможця (92:92), а на останній секунді другого овертайму Вадим Заплотинський після проходу Лева Кошеватського закинув м’яч у кошик, принісши “Київ-Баскету” перемогу 101:99.

У другому овертаймі за 5 секунд до кінця гри Вадим Заплотинський після проходу Лева Кошеватського закинув м’яч у кошик, принісши “Київ-Баскету” перемогу 101:99, рахунок киян у серії  – (1:0).

Рейтинг ефективності Вадима Заплотинського склав 35 балів, у Лева Кошевацького – 33 при 30 набраних очках. В активі Брентлі Байнума – 27 очок. У Мавп найрезультативнішим гравцем став Андрій Агафонов – 26 очок. Усього одного підбирання до трипл-дабла не вистачило Еріку Буну: 25 очок + 12 передач + 9 підбирань.

Другий поєдинок серії команди проведуть 23 квітня у Черкасах.

• Суперліга. Серія за 3-тє місце, перший матч. Київ, ПС Венето. 19 квітня

“Київ-Баскет” – “Черкаські Мавпи” – 101:99 2OT (30:14, 16:27, 13:22, 21:17, 12:12 OT, 9:7 OT)

“Київ-Баскет”: Кошеватський 30 + 6 передач + 4 перехоплення, Байнум 27 – 5 втрат, Заплотинський 15 + 21 підбирання, Буренко 7 + 12 передач, Зайцев 5 – старт, Скiра 13, Кiсiльчук 4, Стародуб 0.

“Черкаські Мавпи”: Агафонов 26 + 5 передач – 4 втрати, Бун 25 + 9 підбирань + 12 передач – 5 втрат, Тіщенко 14 + 7 підбирань, Марченко 9 + 6 підбирань, Новiков 4 – старт, Далкорт 11, Кузнецов 7 + 6 підбирань, Руслов 3, Назаренко 0.