Українські борчині вибороли першість на міжнародному турнірі в Киргизії

З 1 по 4 червня у Бішкеку (Киргизія) відбувся міжнародний рейтинговий турнір імені Каба уулу Кожомкула та Раатбека Санатбаєва з греко-римської, вільної та жіночої боротьби.
Українські спортсменки показали вражаючі результати, виборовши 7 медалей на змаганнях.

• Ілона Прокопевнюк (62 кг), Аліна Грушина-Акобія (57 кг) та Юлія Ткач (59 кг) стали володарками золотих медалей у своїх вагових категоріях.
  • Соломія Винник (59 кг) та Оксана Лівач (50 кг) поповнили скарбничку України двома срібними нагородами.
  • Марія Винник (55 кг) та Юлія Леськовець (65 кг) стали бронзовими призерками турніру.

Завдяки видатним досягненням українських спортсменок, збірна України зайняла перше місце в командному заліку.