“Динамо” зіграло внічию з ЛНЗ: як змінилася турнірна таблиця УПЛ

“Динамо” не змогло здолати ЛНЗ у матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги з футболу, зігравши внічию 1:1.

Перед грою кияни посідали третє місце в турнірній таблиці УПЛ і мали шанс піднятися на друге, обігнавши “Кривбас”. Їм для цього було потрібно здобути перемогу.

Це була друга зустріч “Динамо” з ЛНЗ цього сезону. У першому колі, яке відбулося на виїзді, кияни здобули перемогу з рахунком 4:2.

“Динамо” відкрило рахунок на 15-й хвилині. Владислав Ванат віддав вертикальну передачу на Андрія Ярмоленка, який хитрым ударом “парашутом” перекинув м’яча через голкіпера ЛНЗ.

Однак вже на 40-й хвилині гості зрівняли рахунок. Захисник ЛНЗ Хайдін Саліху після кутового влучно пробив з дальньої стійки – 1:1.

Другий тайм не приніс голів. Ярмоленко, який вийшов у стартовому складі, був замінений на Назара Волошина на 63-й хвилині.

“Динамо” залишається на третьому місці в УПЛ, маючи 45 очок. Кияни втратили можливість скоротити відставання від “Шахтаря” до двох очок, збільшивши його до чотирьох.

Турнірна таблиця УПЛ: топ-5

1. “Шахтар” – 49 очок (21 матч), 45:18 (різниця голів)
  2. “Кривбас” – 46 (22), 40:22
  3. “Динамо” – 45 (21), 50:23
  4. “Дніпро-1” – 42 (22), 31:19
  5. “Рух” – 39 (23), 34:24

ЛНЗ розташувалось на 9 сходинці турнірної таблиці УПЛ: ЛНЗ— 26 (23), 22:27