“Черкаські Мавпи” здолали “Дніпро” в старті півфіналу плей-оф Суперліги

У напруженому поєдинку “Черкаські Мавпи” здолали “Дніпро” з рахунком 98:97 у першому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги.

“Мавпи” впевнено розпочали зустріч, але “Дніпру” завдяки вдалому тайм-ауту вдалося переломити хід гри і піти на перерву з мінімальною перевагою. Четверта чверть тримала в напрузі до самих останніх секунд. “Черкаські Мавпи” двічі наближалися до суперника на відстань одного очка, але “Дніпру” вдавалося втриматися.

За 2 секунди до кінця матчу рахунок був 97:93 на користь “Дніпра”. Олександр Тіщенко з “Черкаських Мавп” зумів закинути триочковий кидок, вирвавши перемогу для своєї команди. Володимир Конєв з “Дніпра” мав шанс врятувати матч, але його кидок з-за дуги не влучив.

Найкращими гравцями у складі “Дніпра” стали Тимофеєнко (29 очок) та Конєв (26 очок), а у “Черкаських Мавп” 24 очки та 14 передач на рахунку Еріка Буна.

Серія до трьох перемог продовжиться 10 квітня у Черкасах.

• Суперліга. Плей-оф, 1/2 фіналу, перший матч

“Дніпро” — “Черкаські Мавпи” 97:98 (27:22, 30:19, 19:28, 21:29)

Дніпро: Сипало 6 + 7 підбирань, Тимофеєнко 29 + 6 підбирань, Конєв 26 + 5 передач, Закурдаєв 12, Горобченко 12 + 8 передач – старт; Дубоненко 6, Сорочан 4, Бондарчук 2, Тарасенко 0, Колдомасов 0.

Черкаські Мавпи: Бун 24 + 14 передач, Агафонов 9 + 6 підбирань, Руслов 12 + 5 передач, Новіков 2, Марченко 19 + 6 підбирань – старт; Тищенко 18, Далкорт 14 + 5 підбирань, Кузнецов 0