Українські боксери – призери міжнародного турніру

У Нідерландах з 26 по 30 травня проходив міжнародний турнір класу “А” “Кубок Ейндховена” з боксу, зібравший учасників з 25 країн.

Українці на цих змаганнях завоювали 11 нагород та посіли 2 загальнокомандне місце.

Результати турніру наступні:

• “Золото” – Ярослав Михалушко, Богдан Толмачов, Павло Іллюша, Дмитро Колісніченко та Ратмір Турчанінов.
  • “Срібло” – Данило Лозан, Руслан Цикало, Геннадій Масленніков та Ашот Кочарян.
  • “Бронза” – Андрій Халецький та Василь Ткачук.

Нагороду “кращий боксер” отримав Павло Іллюша, “кращий суддя” – Святослав Дьомкін.

Президент ФБУ Кирило Шевченко, який був присутній на змаганнях разом з командою, поділився враженнями від турніру:

“Турнір був проведений на дуже високому рівні. Прекрасні номери, харчування та зал проведення боксерських поєдинків, а головне – все в одному місці. Наша команда посіла друге командне місце, хоча ми могли б зайняти і перше, якби не помилка рефері”.