“Прометей” здолав “Пярну” у регулярному чемпіонаті Латвійсько-естонської баскетбольної ліги

“Прометей” здобув впевнену перемогу над “Пярну” у регулярному чемпіонаті Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 101:74.

Гостям вдалося нав’язати серйозну боротьбу українській команді. Особливо успішною для них стала друга чверть, яку вони виграли з рахунком 28:23 та скоротили відставання перед великою перервою. Однак далі “титани” знову заволоділи ініціативою та довели матч до тріумфу.

Найкращим баскетболістом зустрічі став Ді Джей Кеннеді, який набрав 17 очок, а також відзначився 8 підбираннями та 6 асистами. Його рейтинг ефективності склав 30. Натомість у складі “Пярну Садам” найрезультативнішим став українець Вадим Козак, що набрав 21 очко.

Колектив Ронена Гінзбурга залишиться на другому місці за підсумками регулярного чемпіонату. Перше місце – у “Калев/Крамо”. “Пярну” посідає восьму позицію.

У заключному матчі “регулярки” “Прометей” зіграє із “Талтехом”. Зустріч відбудеться у середу, 27 березня.