БК “Дніпро” – переможець баскетбольної Суперліги сезону 2023/24

БК “Дніпро” став переможцем регулярного чемпіонату Суперліги Favbet серед чоловічих команд у сезоні 2023/24.

Команда виграла 26 з 27 матчів. Другим став дебютант Суперліги “Рівне-ОШВСМ”, а третім – “Київ-Баскет”. Єдиної поразки дніпряни зазнали від “Черкаських Мавп” (70:77).

Регулярний чемпіонат Суперліги Favbet завершився 19 березня столичним баблом, де “Київ-Баскет” поступився БК “Дніпро” – 72:75 (23:21, 17:15, 12:20, 20:19).

Тепер 8 кращих команд продовжать боротьбу за чемпіонство в плей-оф, який стартує 26 березня.

За підсумком регулярного чемпіонату склалися такі пари чвертьфіналів:

• Дніпро (1) – Політехніка-Галичина (8)
  • Рівне (2) – Старий Луцьк (7)
  • Київ-Баскет (3) – Прикарпаття-Говерла (6)
  • Запоріжжя (4) – Черкаські Мавпи (5)

Серії чвертьфіналів, півфіналів, фіналу та матчі за 3-е місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика в першому раунді матимуть команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату зайняли більш високе місце.