Дніпровський гімнаст Іван Рудий виборов 3 медалі на командних змаганнях в Азербайджані

З 15 по 17 березня у Баку (Азербайджан) проходили міжнародні змагання серед збірних команд Європейських країн зі спортивної гімнастики AGF TROPHY.

У змаганнях брали участь 88 спортсменів з Азербайджану, Казахстану, України, Грузії та Узбекістану.

Серед учасників у складі збірної був гімнаст Іван Рудий, вихованець дніпровської Спортшколи зі спортивної гімнастики,тренерів Сергія Попова та Григорія Білика. Спортсмен добре виступив та виборов 3 медалі.

Іван став чемпіоном у складі команди України серед юніорів та чемпіоном у вправах на кільцях. Крім цього, виборов срібну медаль у вправах на кінь-махи.

Загалом же українська збірна на цих змаганнях завоювала 19 медалей, з яких 8 золотих, 7 срібних та 4 бронзові нагороди. Україна посіла на турнірі перші місця в чоловічому дорослому та юнацькому, а також жіночому командному заліках.