Дніпрянка Ярослава Магучіх посіла друге місце на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула “срібло” у стрибках у висоту на чемпіонаті світу-2024 у приміщенні, що проходить у шотландському Глазго.

У фінальній частині змагань Україну представляли дві спортсменки. Юлія Левченко завершила виступи на дев’ятому місці, взявши висоту 1,84 м.

Магучіх з першої спроби зуміла взяти висоту 1,97 м, і після виступів всіх суперниць гарантувала собі медаль. Ярослава не зуміла подолати позначку 1,99 м, тоді як з третьої спроби планку на цій висоті взяла австралійка Нікола Оліслагерс.

Нагадаємо, Магучіх раніше здобула дві перемоги у 2024 році. На змаганнях World Athletics Indoor Tour у німецькому Котбусі Ярослава встановила новий рекорд сезону (2,04 м), а потім з результатом 2,00 м виграла івент Millrose Games в американському Нью-Йорку.