Українські фехтувальниці продовжують виборювати нагороди юніорського чемпіонату Європи

В італійському Неаполі триває юніорський чемпіонат Європи з фехтування. 27 лютого “золото” в особистих змаганнях шпажисток розіграли дві представниці України Анна Максименко та Емілі Конрад.

Анна з рахунком 15:11 взяла гору над подругою по збірній Емілі і таким чином здобула вже свою третю золоту медаль. Раніше 16-річна львів’янка зробила чемпіонський дубль в категорії кадетів, вигравши там як індивідуальну першість, так і командну.

І для Максименко, і для Конрад, яка є чинною чемпіонкою Європи серед молоді U-23, це перші в кар’єрі нагороди чемпіонату Європи серед юніорів. Торік вони також разом стояли на п’єдесталі в категорії кадетів, тоді на першій сходинці була Конрад, на третій – Максименко.

Загалом, після шести днів змагань, Україна виборола сім медалей чемпіонату.

Сьогодні, 28 лютого, пройде перший день командних змагань у юніорській віковій категорії, де медалі розіграють рапіристки, шаблістки та шпажисти:

• шпага: Даніїл Мазур, Максим Перчук, Дмитро Плаксін, Роман Самойлов;
  • рапіра: Аглая Борисова, Мілана Степовик, Анастасія Єрофєєнко, Крістіна Петрова;
  • шабля: Софія Головкіна, Вікторія Коротченко, Валерія Моренець-Кубанська, Майя Величко.