Дніпрянка Марія Середа стала переможницею чемпіонату Європи з фехтування

Дніпрянка Марія Середа здобула перемогу у командному турнірі чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів. Про це повідомили у Telegram-каналі відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області.

Дівчина виступала у команді разом зі спортсменками Емілі Конрад, Аліною Дмитрук та Анною Максименко. У фіналі шпажистки перемогли команду Польщі — 45:35.

Загалом, збірна України здобула на чемпіонаті Європи три золоті та дві бронзові медалі. Змагання проходили в італійському Неаполі.

Що відомо про Марію Середу

На початку лютого дніпрянка Марія Середа стала переможницею етапу кубка Європи з фехтування на шпагах серед кадетів. Змагання проходили 10-11 лютого у Польщі.

Раніше шпажистка виборола дві нагороди на етапі Європейського кадетського циклу з фехтування (шпага) у сербському місті Новий Сад.