Українка Валентина Кісіль здобула “бронзу” на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Українка Валентина Кісіль здобула “бронзу” на чемпіонаті Європи-2024 з важкої атлетики, що проходить у столиці Болгарії Софії.

Спортсменка виступала у категорії понад 87 кілограмів. У ривку Валентина показала результат 108 кілограмів, завдяки чому здобула малу бронзову медаль. У поштовху українка зуміла підняти 126 кілограмів (п’яте місце) і стала четвертою за сумою двоборства.

У ваговій категорії понад 87 кілограмів виступала ще одна українська важкоатлетка, Кристина Бородіна. Спортсменка стала п’ятою у ривку (102 кг) та шостою у поштовху (125 кг), що дало шосте місце у сумі.

Раніше на ЧЄ-2024 у Софії срібну нагороду у ривку виграв українець Павло Заліпський. Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою у категорії до 59 кілограмів. По три медалі, серед яких – “золото” двоборства, вибороли Ганна Давидова та Світлана Самуляк у категорії до 64 кілограмів. Дві срібні відзнаки здобула Анастасія Маневська у категорії до 87 кілограмів.