“Дніпро-1” програв “Ворсклі” у дуже важливому матчі

24 травня у черговому матчі першості УПЛ дніпряни поступилися полтавчанам з невеликим рахунокм 1:2.

Матч розпочався агресивними атаками “Дніпра”, Піхальонок зробив вдалу подачу у ворота гостей, та її ніхто не прийняв. Гол не вдалося реалізувати. А от атака лівим флангом Матарріта – Бабенко – Бланко закінчилася влучним ударом – 1:0. Дніпряни вирвалися вперед. Та полтавчан це тільки розлютило. Вони почали відігруватися. Адамюк заблокував удар Челядіна, але тільки за підказкою ВВА рефері углядив там порушення правил з боку дніпрянина, та назначив пенальті, який чітко реалізував полтавчанин Скляр. 1:1. Здавалося б, перший тайм закінчиться нічиєю. Та різка контратака Кане дозволила гостям забити ще один гол. 2:1. З таким рахунком закінчився перший і другий тайми. Дніпряни таким чином поступилися у дуже важливому для себе матчі.