Конор Макгрегор назвав дату повернення у UFC та ім’я потенційного суперника

Конор Макгрегор назвав дату повернення у UFC та ім'я потенційного суперника

Колишній чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор Макгрегор оголосив про своє повернення до октагону. Ірландець має намір провести бій із Деном Хукером (24-12, 11 КО) 1 лютого.

Українські пауерліфтери стали призерами чемпіонату Європи серед юніорів і юнаків

15 медалей (4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових) – такий здобуток збірної України на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорів та юнаків.

Збірна України U-19 програла Англії у матчі за третє місце турніру в Іспанії

Юнацька збірна України не змогла посісти призове місце на товариському турнірі в Іспанії. Англійці тричі відзначилися у ворота команди Дмитра Михайленка.

Дніпрянка Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру в Осаці

Українська тенісистка Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру WTA 250 в Осаці (Японія). Надія виступала разом із японкою Мію Като.

Тренери кам’янської ДЮСШ №4 підвищили кваліфікацію на всеукраїнському семінарі з тхеквондо

Тренери кам'янської ДЮСШ №4 підвищили кваліфікацію на всеукраїнському семінарі з тхеквондо

З 11 по 13 жовтня у місті Луцьк пройшов всеукраїнський семінар з Олімпійського Тхеквондо ВТ. У семінарі взяли участь приблизно 140 спортсменів, тренерів і суддів з різних областей України.

Збірна України оголосила заявку на матч проти Чехії у Лізі націй

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оголосив заявку команди на матч із Чехією у четвертому турі Ліги націй-2024/25.