Українські спортсмени вибороли 8 медалей чемпіонату Європи з таїландського боксу

З 7 по 14 грудня у турецькій Анталії проходив чемпіонат Європи з таїландського боксу Муей Тай.

На континентальній першості збірну України представляли 14 спортсменів з різних областей країни. У наполегливій боротьбі нашій команді вдалося здобути 8 медалей, з яких 4 золотих, 3 срібних та 1 бронзову. Із семи фінальних сутичок спортсмени України перемогли у чотирьох.

Чемпіони та призери:

• “Золото”: Михайло Сердюк; Дмитро Шелесько; Єгор Скуріхін; Олег Приймачов.
  • “Срібло”: Анна Авакова; Анастасія Михайленко; Олександр Єфименко.
  • “Бронза”: Володимир Артеменко.

Також Збірна України стала першою у командному заліку на чемпіонаті Європи, другими стала команда з Туреччини, третіми – збірна Польщі.

На відео – перемога дворазового чемпіона Всесвітніх ігор Олега Приймачова у фіналі вагової категорії до 91 кг над Ахметом Кобаном з Туреччини.