“Прометей” здобув перемогу над італійською “Венецією” у Єврокубку

“Прометей” зумів здобути перемогу над “Венецією” у матчі восьмого туру групи А Єврокубка – 89:82.

У першій чверті на майданчику “Арени Рига” була рівна боротьба – команди по черзі виходили вперед, у результаті “Венеція” досягла мінімальної переваги.

По ходу другої чверті баскетболісти італійського клубу додали. Перевага гостей сягала 10-12 очок, але “Прометей” зумів скоротити відрив до великої перерви – 40:44.

Поступово підопічні Ронена Гінзбурга переламали перебіг гри, а у фінальній чверті вже самі диктували умови та врешті-решт довели справу до перемоги.

За підсумками восьми турів слобожанський клуб вийшов на показник 50% перемог, обійшов “Венецію” та піднявся на шосте місце групи А – тобто у зону плей-офф.

25 листопада команда Гінзбурга зійдеться у битві лідерів ЛЕБЛ із БК “Калєв/Крамо”, а 29 числа вирушить у гості до “Ховентут Бадалони” в Єврокубку.