УПЛ: “Дніпро-1” здолав “Шахтар” та захопив лідерство в чемпіонаті України

У центральному матчі 14-го туру чемпіонату України “Дніпро-1” переміг “Шахтар” – 3:1. Зустріч відбулася на “Арені Львів”.

“Гірники” відкрили рахунок на початку гри – відзначився Данило Сікан. Але наприкінці першого тайму команді Юрія Максимова вдалося відігратись: після розіграшу кутового свій гол забив Едуард Сарапій.

Після перерви гості не лише вийшли вперед, а й закріпили свою перевагу. Спочатку гарним ударом відзначився Олексій Гуцуляк, а за кілька хвилин зі штрафного забив Богдан Лєднєв.

Після цього матчу “Дніпро-1” набрав 30 очок і вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. “Шахтар” вперше програв при Маріно Пушичі в чемпіонаті України і займає четверту позицію.

У наступному турі Прем’єр-ліги “Дніпро-1 зіграє проти “Чорноморця”, а “Шахтар” зустрінеться з “Поліссям”.