Каратисти з Кривого Рогу здобули численні нагороди на Чемпіонаті України

28 та 29 жовтня у Дніпрі проходив Чемпіонат України з кіокушин карате (IKO) серед дітей, юнаків, дорослих та ветеранів. На змагання завітали більше 400 спортсменів із 12 областей нашої країни. У першості відзначились успіхами юні й завзяті криворізькі борці.

Про це йдеться на сторінці Довгинцівського району міста у Facebook.

Так, спортсмени ГО “Федерація кіокушин карате Кривого Рогу” вибороли чимало нагород.

У розділі “ката”:

• чемпіонами стали Федорчук Анастасія, Аратовський Гліб, Шевченко Захар, Назаренко Єгор;
  • друге місце посів Германчук Данило;
  • третє місце – Горбарук Максим, Наконечна Вікторія.

У розділі “куміте”:

• на першу сходину п’єдесталу піднялись: Шевченко Захар, Федорчук Анастасія, Полоз Дар’я;
  • “срібло” здобув Горбарук Максим;
  • третє місце – Шевченко Марк, Аратовський Гліб, Щербатюк Владислав, Лушкіна Софія, Мурашевська Анна.

Гідно представили Кривий Ріг й вихованці клубу бойових мистецтв “Ichiban Dojo”.

• чемпіонами стали Анна Мусієнко та Софія Назаренко;
  • “бронзові” медалі вибороли Єлизавета Кушанова та Васецька Марія.

• перше місце посів Антон Овдієнко;
  • “срібні” відзнаки завоювали: Олександр Кумпан, Марія Васецька, Софія Ликова, Діана Хасанова.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з новими здобутками на змаганнях!

Каратисти з Кривого Рогу здобули численні нагороди на Чемпіонаті УкраїниКаратисти з Кривого Рогу здобули численні нагороди на Чемпіонаті УкраїниКаратисти з Кривого Рогу здобули численні нагороди на Чемпіонаті України