Греко-римляни Дніпропетровщини вибороли призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

Спортсмени Дніпропетровської області з греко-римської боротьби вибороли призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

На днях у Чехії проходив Міжнародний турнір з греко-римської боротьби у ваговій категорії 92 кг. Там студент І курсу фахового коледжу спорту Дніпропетровської обласної ради Віктор Кізілов завоював срібну медаль

Також днями у Німеччині пройшов Кубок Бранденбурга. Друге місце у ньому посів учень 10 класу коледжу Валерій Джибу. Спортсмен боровся у ваговій категорії 110 кг.

Тренував спортсменів Дмитро Петрушкін.

В Києві на Всеукраїнському турнірі памʼяті ЗТУ Л.Г. Гайріяна з боротьби греко-римської третє місце та диплом Міністерства молоді та спорту посів учень 11 класу обласного коледжу спорту, вихованець кам`янської ДЮСШ № 3, Михайло Мостовий, тренера Юрія Никитенка.